Loading...

KURUMSAL

2004 yılında süt ve yoğurt üretimi ile başlayan yolculuğumuz, ürettiğimiz doğal ürünlerin ilgi görmesiyle birlikte zengin ürün çeşitlerimizle devam etmektedir. Günümüzde sütten kaymağa, ayrandan yoğurda, peynirden tereyağına kadar geniş bir lezzet yelpazesi sunuyor, sofralarınıza doğallık ve saflık getiriyoruz.

Her geçen gün tüketicilerimizden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurularak, daha hijyenik ortamlarda ve standart kalitede üretim yapabilmek amacıyla, 2013 yılında faaliyete geçen modern teknolojiye sahip tesislerimizde ürün üretmeye devam ediyoruz.

Tüketicilerimize sunduğumuz süt ve sütten elde edilmiş ürünlerinin tamamı, günlük pastörize sütten ve el değmeden imal edilmektedir.

Ürünlerimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi olmaması ve yüzde yüz doğal üretim yapıyor olmamız ise Aliba Çiftliği olarak en önemli farklılıklarımızdan biridir. Firmamız tüm dünyanın kabul ettiği ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmakta ve bu sistem ISO 22000 Gıda güvenliğinin sağlanması amacı ile Gıda Güvenliği Yönetimi uygulamaları ile desteklenmektedir.

Süt ve süt ürünleri üretiminde, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip; ürünlerimizi toplama ve işleme aşamasında zarar vermeden, çevreyi koruma bilinciyle, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmek vizyonumuzu temsil etmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren sofralara taze, lezzetli ve katkısız ürünler sunan ABC Süt ve Süt ürünleri A.Ş; inek, manda, keçi ve koyun sütünden yapılan peynir çeşitlerinden tereyağına, yoğurttan kaymağa geniş bir ürün yelpazesi ile kalitesinden ödün vermeden Türkiye’de örnek gösterilen şirketlerden biri olmayı ve sürdürülebilir üretimi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

  • ABC Orhan Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çardak Mah.
Çardak Sk. No:297/1
Yenişehir / BURSA