Loading...

Aliba Çiftliği Bursa'nın çocuklarına kapılarını açmaya hazırlanıyor!

Gazete ABC

Aliba Çiftliği Bursa’nın çocuklarına kapılarını açmaya hazırlanıyor!

Kestel ile Yenişehir ilçelerinin birleştiği, insanın ve toprağın buluştuğu bir noktada, Orhan Holding’e bağlı Orhan Tarım kapılarını Bursa’nın çocuklarına açmaya hazırlanıyor.
Bursa’nın en büyük şirketlerinden biri olan Orhan Holding bünyesindeki, Aliba Çiftliği, Bursa’nın çocuklarını çiftlik hayvanlarıyla buluşturacak.
Doğa ve hayvanların iç içe olduğu meyve bahçeleri ile çevrili olan çiftliğin bir bölümü, sosyal sorumluluk projesi olarak Bursalı çocukların hizmetine ve eğitimine sunulacak.

Proje ile ilgili açıklama yapan Genel Müdür Şefik Yiğit,   “Bu proje biz büyüklerin çocuklara borcudur ve biz şirket olarak bu tür projeleri bu şehrin çocuklarına adıyoruz” dedi.
Okullar ile temas kuracaklarını belirten Şefik Yiğit, “2019-20120 eğitim öğretim yılı itibari ile okullar çağındaki çocuklarımızı doğa ve hayvanlar ile buluşturacağız ve öğrencilerimizde herhangi bir bedel talep etmeyeceğiz. Bu bizim Aliba şirketi olarak sorumluluğumuz” şeklinde konuştu.

Şefik Yiğit açıklamasında, “Özellikle son zamanlarda ineğin yavrusu sıpadır vakası bizleri harekete geçirdi, bu bilgisiz gençlik ülkemize ne verebilir diyerek üzerimize düşeni kendi sektörümüzde yapmaya çalışacağız” dedi.

  • ABC Orhan Süt Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çardak Mah.
Çardak Sk. No:297/1
Yenişehir / BURSA